Wolf Simulator

Oceń grę
Wolf Simulator in italianoWolf Simulator en françaisWolfs-Simulator auf DeutschWolf Simulator in English

Symulator wilka

253

Wojenne

Średnia ocen Symulator wilka (Wolf Simulator) wynosi 2 z 1 głosy na 253 trafień. Grę dodano w dniu 18 kwiecień, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak 3d Symulator samochodu oraz Symulator wózka widłowego. Możesz grać za darmo na VVIVS Wojenne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD / Strzałki = Ruch, Myszka = Atak, Shift = Sprint, Spacja = Skok. Wilk może być na polu, pomóc farmerowi pracować, także może polować, mieć własną rodzinę. Wilki wykonują różne zadania i zdobywają złote MONETY, aby podnieść swoje umiejętności. Mozesz robić wszystko na co masz ochotę. Symulator wilka jak prawdziwy wilk. Baw się dobrze.!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wojenne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator wilka " Czy chcesz zagrać w tę grę?