Wave

Oceń grę

Fala

18

Przygodowe

Średnia ocen Fala (Wave) wynosi 3.5 z 2 głosy na 18 trafień. Grę dodano w dniu 27 październik, sobota 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Faliste brwi oraz Pustynia Księżyca. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja z myszą .. Wave to zabawna gra zręcznościowa. Czy chcesz rozpocząć tajemniczą przygodę? Operacja jest prosta dzięki użyciu myszy do kierowania statkiem kosmicznym. Zbierz więcej przedmiotów, nie pozwalając, by trafił w ścianę. Odblokuj fajny statek kosmiczny w garażu kosmicznym za pomocą zebranych przedmiotów. Rozpocznij nieskończoną grę wyzwanie! Baw się dobrze z Wave.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Fala " Czy chcesz zagrać w tę grę?