War Brokers

Oceń grę
Mediatori di guerra in italianoCourtiers de guerre en françaisKriegsmakler auf DeutschWar brokers in English

Maklerzy wojenni

23

Strzelanki

Średnia ocen Maklerzy wojenni (War brokers) wynosi 3.5 z 2 głosy na 23 trafień. Grę dodano w dniu 1 listopad, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Mutant War oraz Wojna z układaczami. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek do poruszania się lub jazdy, lewy przycisk do strzelania, R do przeładowania, spacja do skoku, M do menu dostępu. War Brokers to strzelanka 3D dla wielu graczy. Możesz wybrać drużynę, do której chcesz dołączyć, wejść do pokoju i rozpocząć grę. W grze powinieneś pokonać wrogów tak dużo, jak tylko możesz i uniknąć śmierci. Powodzenia i miłej zabawy.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Maklerzy wojenni " Czy chcesz zagrać w tę grę?