Waiter Boy Escape

Oceń grę
Cameriere ragazzo fuga in italianoGarçon garçon évasion en françaisKellnerjunge entkommen auf DeutschWaiter boy escape in English

Ucieczka chłopca kelnera

53

Łamigłówki

Średnia ocen Ucieczka chłopca kelnera (Waiter boy escape) wynosi 2 z 1 głosy na 53 trafień. Grę dodano w dniu 4 wrzesień, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Bubble Escape oraz Gra ucieczki złoto świecidełka. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja myszy. Kelner Boy Escape to gra escape stworzona przez 8BGames. Wyobraź sobie, że poszedłeś do kawiarni i zamówiłeś cappuccino do kelnera w kawiarni. Czekałeś długo i straciłeś cierpliwość. Poszedłeś więc do kelnera. Później zauważyłeś, że jest uwięziony w kuchni. Znajdź jakiś ukryty przedmiot, aby rozwiązać kilka interesujących wskazówek, by uciec od chłopca-kelnera. Powodzenia baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczka chłopca kelnera " Czy chcesz zagrać w tę grę?