Volcano Escapes

Oceń grę
Vulcano Escapes in italianoEscapades volcaniques en françaisVulkan entkommt auf DeutschVolcano Escapes in English

Ucieczki wulkanu

137

Ucieczki

Średnia ocen Ucieczki wulkanu (Volcano Escapes) wynosi 0 z 0 głosy na 137 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Trudny przyrost oraz Mityczne klejnoty. Możesz grać za darmo na VVIVS Ucieczki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Pomóż bohaterowi kamienia łupanego przekroczyć rzekę z lawy. Stwórz ścieżkę, przeciągając kamienne bloki. Zbieraj obiekty w bloku, aby odblokować poziomy. Unikaj kolizji z kanibalem i unikaj jego drogi. Kliknij / Dotknij bohatera, aby odwrócić jego kierunek chodzenia. Przeciągnij blok, aby przenieść je na lawę i umieścić we właściwej pozycji.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Ucieczki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczki wulkanu " Czy chcesz zagrać w tę grę?