Tower Defense Kingdom

Oceń grę
Torre di difesa del regno in italianoRoyaume de la tour de défense en françaisTower Defense Königreich auf DeutschTower defense kingdom in English

Królestwo obrony wieży

8

Obrona

Średnia ocen Królestwo obrony wieży (Tower defense kingdom) wynosi 5 z 2 głosy na 8 trafień. Grę dodano w dniu 7 listopad, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wieża Escape Wizard oraz Desktop tower defense pro. Możesz grać za darmo na VVIVS Obrona gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Celuj za pomocą myszki lub touchpada przeciągnij i zwolnij, gdy jesteś gotowy do strzału. Istnieje wiele złych intruzów próbujących zaatakować twoje królestwo. Jako strażnik zamku musisz bronić się przed tymi wrogami. Twoją jedyną bronią jest łuk i strzała stojące na wieży, używające budynku i wroga. Czy masz doskonałe umiejętności strzeleckie? Czy możesz ukończyć zadanie obrony zamku? Czy odważysz się rzucić wyzwanie? Powodzenia i świetna zabawa!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Obrona” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Królestwo obrony wieży " Czy chcesz zagrać w tę grę?