Tough Growth

Oceń grę

Trudny przyrost

610

Zręcznościowe

Średnia ocen Trudny przyrost (Tough Growth) wynosi 3 z 1 głosy na 610 trafień. Grę dodano w dniu 20 maj, niedziela 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Przeciąć linę 2 oraz Dzień dobry i umrzyj. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Zasada gry jest prosta. Zjadasz wszystkie kształty zaczynając od najmniejszych i unikasz ostrzału z różnych brył geometrycznych. Gdy zjadasz kwadraciki to powiększasz swój rozmiar co utrudnia manewrowanie pomiędzy innymi bryłami. Z każdym poziomem gra jest coraz trudniejsza. Oprócz strzelających brył, pojawią się pociski samonaprowadzające, będziesz musiał wykazać się szybkością i sprytem. Oprawa graficzna i muzyka są niesamowite a rozgrywka to świetna zabawa.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Trudny przyrost " Czy chcesz zagrać w tę grę?