Toasterball

Oceń grę

Tosterball

60

Logiczne

Średnia ocen Tosterball (Toasterball) wynosi 3 z 2 głosy na 60 trafień. Grę dodano w dniu 9 październik, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Podrzucić pistolet. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

SF = gracz 1, strzały w lewo / prawo = gracz 2 .. Tosterball to po prostu najbardziej wciągająca gra dla dwóch graczy, jaką kiedykolwiek stworzono. Możesz kontrolować toster za pomocą klawiszy strzałek, aby poruszać się w przód iw tył w kierunku i od celu. Pokonaj przeciwnika uderzając w piłkę. Baw się dobrze i ciesz się grą.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Tosterball " Czy chcesz zagrać w tę grę?