The Story Of Cinderella

Oceń grę
La storia di Cenerentola in italianoL'histoire de Cendrillon en françaisDie Geschichte von Aschenputtel auf DeutschThe story of cinderella in English

Historia o Kopciuszku

96

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Historia o Kopciuszku (The story of cinderella) wynosi 5 z 1 głosy na 96 trafień. Grę dodano w dniu 6 grudzień, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Nowe zakupy Kopciuszka oraz Dziecko Kopciuszek Doktor. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Dotknij ekranu na telefonie komórkowym i myszy kliknij na PC .. Ta gra opowiada o historii miłosnej Kopciuszka. Książę spadł z konia przypadkowo i poważnie ranny. W tym czasie dobroduszny Kopciuszek zabrał księcia z powrotem do domu, zaopiekowała się nim iw końcu wyleczyła ranę księcia. Książę nigdy nie zapomina tej pięknej i życzliwej dziewczyny. Miesiąc później Kopciuszek postanawia wziąć udział w balu w kryształowych butach, które dostał od księcia. Mieli niezapomnianą noc razem. Pod koniec opowieści książę i Kopciuszek przeżyli szczęśliwe życie razem.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Historia o Kopciuszku (gra opracowana przez babygames.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?