Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtle Tactics 3d

Oceń grę
Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtle Tactics 3d in italianoTeenage Mutant Ninja Turtles: Turtle Tactics 3d en françaisTeenage Mutant Ninja Turtles: Schildkröte Taktik 3d auf DeutschTeenage Mutant Ninja Turtles: Turtle Tactics 3d in English

Wojownicze żółwie ninja : strategia żółwi 3d

481

3d

Średnia ocen Wojownicze żółwie ninja : strategia żółwi 3d (Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtle Tactics 3d) wynosi 3 z 2 głosy na 481 trafień. Grę dodano w dniu 19 maj, sobota 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Mały Ninja oraz Ninja Run Adventure. Możesz grać za darmo na VVIVS 3d gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Leonardo, Raphael, Michelangelo i Donatello potrzebują twojej pomocy w epickiej bitwie. Żółwie zdołały włamać się do tajnego laboratorium, ale zostały odkryte i teraz muszą walczyć ze wszystkimi wrogami. Po prostu wybierz żółwia ninja, z którym chcesz zagrać i rozpocząć walkę. Przejdź się po całym laboratorium i zobaczmy, jak długo możesz przetrwać. Wrogowie będą atakować falami, więc nie ma czasu na odpoczynek. Postępuj zgodnie ze strzałką, aby wiedzieć, w którą stronę musisz iść i nigdy nie odwracaj się plecami do wrogów, jeśli chcesz przeżyć.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „3d” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wojownicze żółwie ninja : strategia żółwi 3d (gra opracowana przez nosite.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?