Taxi City

Oceń grę
Taxi city in italianoVille de taxi en françaisTaxi Stadt auf DeutschTaxi city in English

Miasto taksówek

70

Wyścigowe

Średnia ocen Miasto taksówek (Taxi city) wynosi 1 z 1 głosy na 70 trafień. Grę dodano w dniu 4 grudzień, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Rozbij miasto oraz Miasto nocą. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD się ruszy. C, aby zmienić kamerę. Miejsce do użycia hamulca ręcznego. Y, aby zaakceptować klienta. N, aby odrzucić klienta. H, aby wyświetlić mysz wskazującą kierunek. Naszym protagonistą jest taksówkarz. Po uzyskaniu prawa jazdy jego codzienna praca polega na korzystaniu z aplikacji taksówkowej, aby odebrać gościa i wysłać go w wyznaczone miejsce. Po ukończeniu misji zdobędziesz złote monety, które można wykorzystać do naprawy uszkodzonych samochodów lub modernizacji części samochodowych. Ta gra jest wzorowana na rzeczywistym krajobrazie współczesnych miast, w tym stacji benzynowych, posterunków policji, hoteli i innych. Dołącz do gry i staraj się być wykwalifikowanym kierowcą taksówki!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Miasto taksówek " Czy chcesz zagrać w tę grę?