Tank Wars

Oceń grę
Tank Wars in italianoTank Wars en françaisPanzer Kriege auf DeutschTank Wars in English

Wojny czołgów

153

Akcji

Średnia ocen Wojny czołgów (Tank Wars) wynosi 5 z 1 głosy na 153 trafień. Grę dodano w dniu 16 kwiecień, poniedziałek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wojny z mackami oraz Arena czołgów neonowych. Możesz grać za darmo na VVIVS Akcji gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Wojny czołgów - to dobre stare zręcznościowe czołgi! W walce, panowie! Wybierz jeden z 4 sposobów na rozgłos, z których każdy jest trudny na swój własny sposób, od spokojnej firmy do mielącej maszyny rozdrabniającej. Walcz w 120 poligonach sam lub z najlepszym przyjacielem, aby wygrać, lub stwórz własne pola bitew 990. Atakuj i niszcz wrogie pojazdy pancerne, aby osiągnąć główny cel - zwycięstwo, ale nie zapomnij obronić swojego ba

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Akcji” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wojny czołgów (gra opracowana przez twimads.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?