Tank War Simulator

Oceń grę
Simulatore di guerra serbatoio in italianoSimulateur de guerre de chars en françaisPanzer Kriegssimulator auf DeutschTank war simulator in English

Symulator wojny czołgów

39

Strzelanki

Średnia ocen Symulator wojny czołgów (Tank war simulator) wynosi 3.5 z 2 głosy na 39 trafień. Grę dodano w dniu 6 grudzień, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Samochody Thief 2: Tank Edition oraz Machina wojenna. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Używaj klawiatury i myszy do grania .. Czy lubisz strzelanie czołgiem? Prowadź swój czołg i podążaj za armią, aby dołączyć do wojny! Musisz wycelować w wrogie czołgi, aby je zastrzelić i zniszczyć. Jednocześnie należy również zwrócić uwagę na unikanie ataków wroga. W przeciwnym razie twój czołg eksploduje i gra się skończy. Walcz o honor i wiarę! Życzę szczęśliwego czasu gry.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator wojny czołgów " Czy chcesz zagrać w tę grę?