Super Soccer Star 2

Oceń grę
Super Soccer Star 2 in italianoSuper Soccer Star 2 en françaisSuper Fußballstar 2 auf DeutschSuper Soccer Star 2 in English

Super gwiazda piłki nożnej 2

196

Logiczne

Średnia ocen Super gwiazda piłki nożnej 2 (Super Soccer Star 2) wynosi 0 z 0 głosy na 196 trafień. Grę dodano w dniu 9 kwiecień, poniedziałek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Gwiezdne życie: jennifer lawrence oraz Trzepocząc piłkę nożną. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

"Super Soccer Star 2" to fizyka / gra logiczna, w której celem jest zdobycie jak największej liczby goli. Uważaj na różne przeszkody wzdłuż gry, co utrudni zdobywanie bramek. Pokonaj wszystkie 30 poziomów gry, uzyskaj najwyższy możliwy wynik i zostań gwiazdą Super Soccer.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Super gwiazda piłki nożnej 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?