Super Mad Digger

Oceń grę
Super Mad Digger in italianoSuper Fou Digger en françaisSuperwahnsinniger Digger auf DeutschSuper Mad Digger in English

Super Mad Digger

118

Przygodowe

Średnia ocen Super Mad Digger wynosi 0 z 0 głosy na 118 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Przedni biegacz oraz Kwadratowy bohater: pochodzenie. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Kiedyś dziadek Pecos postanowił podzielić się sekretem ze swoim wnukiem? ukryty skarb ukryty jest gdzieś w byłej kopalni. Ale jest jeden problem. Skarb leży głęboko pod ziemią na głębokości ponad 100 metrów! Wtedy wnuk pomyślał o swoim przyjacielu, Szalonym Kopniku. On jest jedynym, który załatwia sprawy. Twoim zadaniem jest kopać coraz głębiej, aż znajdziesz skarb. To nie jest tak proste, jak się wydaje. Tlen wyczerpuje się przy każdym zejściu, musisz wydobywać minerały, aby ulepszyć swój sprzęt i narzędzia, a także kupić granaty i dynamit, aby przyspieszyć zejście.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Super Mad Digger " Czy chcesz zagrać w tę grę?