Stick Santa

Oceń grę
Stick Santa in italianoStick Santa en françaisStick Santa auf DeutschStick Santa in English

Trzymać się Świętego Mikołaja

193

Łamigłówki

Średnia ocen Trzymać się Świętego Mikołaja (Stick Santa) wynosi 3 z 2 głosy na 193 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Sivi Village Santa Escape oraz Christmas Slacking 2014. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Wesołych Świąt! Święty Mikołaj nadchodzi! Czy możesz pomóc Mikołajowi przejść przez platformy? Trzymaj palec na ekranie, aby laska rosła. Rozciągnij kij, aby sięgnąć i chodzić po platformach. Uważaj! Jeśli kij nie będzie wystarczająco długi, Mikołaj spadnie! Jak daleko możesz się posunąć?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Trzymać się Świętego Mikołaja " Czy chcesz zagrać w tę grę?