Stellar Shooters

Oceń grę
Tiratori stellari in italianoTireurs stellaires en françaisSternschützen auf DeutschStellar shooters in English

Gwiezdne strzelanki

32

Strzelanki

Średnia ocen Gwiezdne strzelanki (Stellar shooters) wynosi 4 z 2 głosy na 32 trafień. Grę dodano w dniu 6 listopad, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Księżniczki Disneya : Wakacje w Korei Południowej oraz Wojownicze żółwie ninja : strategia żółwi 3d. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek do poruszania się. Lewy przycisk myszy, aby strzelać. W tajemniczej przestrzeni kosmicznej na pewnej planecie odbywa się wojna na dużą skalę. Każdy uzbrojony wojownik strzela do siebie nawzajem, a zwycięska partia w końcu chwyta planetę. Dołącz do ekscytującej bitwy, wybierz swojego wojownika, wyposaż się w potężną broń, by zabić wroga! Możesz dostosować różne tryby gry, trzy mapy do wyboru i inne ustawienia pokoju. Powodzenia i miłej zabawy!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Gwiezdne strzelanki " Czy chcesz zagrać w tę grę?