Sofia Swimming Pool

Oceń grę

Basen w Sofii

123

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Basen w Sofii (Sofia Swimming Pool) wynosi 3 z 2 głosy na 123 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Moda szkolna Sofia oraz Princess Sofia Dental Care. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Księżniczka Sofia uwielbia nic więcej, niż cieszyć się latem na królewskim basenie z przyjaciółmi, czy dołączysz do niej? Pogoda na zewnątrz jest bardzo gorąca, więc najlepiej przygotować księżniczkę, dając jej orzeźwiający prysznic. Idź do basenu po zakończeniu sesji piękności i baw się dobrze. Zrób kilka rund w basenie, wypij pyszny koktajl i zacznij lato z pluskiem!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Basen w Sofii (gra opracowana przez girlg.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?