Soccer Doctor 3

Oceń grę
Soccer Doctor 3 in italianoDocteur de football 3 en françaisFußballer 3 auf DeutschSoccer Doctor 3 in English

Lekarz piłkarski 3

170

Fajne

Średnia ocen Lekarz piłkarski 3 (Soccer Doctor 3) wynosi 4 z 2 głosy na 170 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Girls Go Soccer oraz Ubierz się w piłkę. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Mysz Chwyć swoje narzędzia chirurgiczne! Witaj w trzeciej odsłonie Soccer Doctor, serii gier, która sprawi, że twoje umiejętności chirurgiczne zostaną poddane próbie. Usuń trochę skóry, nóg, kości, ulecz je i zostaw super gwiazdy gotowe do kołysania na polu! Baw się dobrze z Soccer Doctor 3!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Lekarz piłkarski 3 " Czy chcesz zagrać w tę grę?