Soccer Doctor

Oceń grę
Soccer Doctor in italianoDocteur en soccer en françaisFußball-Arzt auf DeutschSoccer Doctor in English

Lekarz piłkarski

177

Fajne

Średnia ocen Lekarz piłkarski (Soccer Doctor) wynosi 4 z 1 głosy na 177 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Girls Go Soccer oraz Ubierz się w piłkę. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Mysz Piłka nożna Lekarz jest grą chirurgii. Nowy napastnik otrzymał straszną ranę na dwóch nogach i rękę na meczu piłki nożnej, ale medyk wciąż jest na wakacjach. To może być Twoja szansa na zawód lekarza piłkarskiego! Pomagaj słabemu sportowcowi i leczyć jego urazy przy użyciu skalpela i innych urządzeń chirurgicznych w tej zabawnej grze operacyjnej. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Lekarz piłkarski " Czy chcesz zagrać w tę grę?