Snake.Is MLG Edition

Oceń grę
Snake.is MLG Edition in italianoSnake.is MLG Edition en françaisSchlange.ist MLG Edition auf DeutschSnake.is MLG Edition in English

Wydanie snake.is mlg

142

Multiplayer

Średnia ocen Wydanie snake.is mlg (Snake.is MLG Edition) wynosi 0 z 0 głosy na 142 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Meynaupede oraz Dragon Ball Z Snakeway. Możesz grać za darmo na VVIVS Multiplayer gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Snake.is MLG Edition - to świetne połączenie klasycznej gry "Wąż", popularnej gry wieloosobowej "Agar.io" i gry wyścigowej "TRON". Udoskonalono także wersję 3D gry "Slither.io". Poruszaj wężem wokół ciemnej przestrzeni, spożywaj masę, pokonuj i konsumuj innych graczy, aby wyhodować największą i najdłuższą w grze. Jeśli głowa węża trafi w część innego węża, gracz przegrywa i musi zacząć od początku. Ciało pokonanego awatara zamienia się w jasne, błyszczące kropki, które inni gracze mogą spożywać. Gracz może aktywować "tryb przyspieszania", który powoduje przyspieszenie awatara. W grze zobaczysz wiele popularnych starych memów, a także nowe memy, takie jak "Do you know De Wae" (od VRChat), "Ugandyjskie Knuckles" i wiele innych.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Multiplayer” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wydanie snake.is mlg " Czy chcesz zagrać w tę grę?