Sloping Path

Oceń grę
Sentiero in pendenza in italianoChemin en pente en françaisAbsteigender Pfad auf DeutschSloping Path in English

Spadzista ścieżka

159

Łamigłówki

Średnia ocen Spadzista ścieżka (Sloping Path) wynosi 3 z 2 głosy na 159 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Aktorka barbie oraz Transporter kamienia. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Szukasz dobrej gry logicznej z fizyki? Jest tylko jeden odpowiedni dla ciebie. Z początku może wydawać się to proste, ale im więcej poziomów przejdziesz, tym trudniejszy będzie następny poziom. Użyj inteligentnego mózgu, aby rozwiązać te fizyczne łamigłówki. Pędzel jest twoim narzędziem, a sposób, w jaki piłka wpada w niebieski kwadrat, jest problemem, który musisz pokonać. Czy interesujesz się? Czy chciałbyś spróbować?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Spadzista ścieżka " Czy chcesz zagrać w tę grę?