Slam Drift 2

Oceń grę

Slam Drift 2

156

Wyścigowe

Średnia ocen Slam Drift 2 wynosi 2 z 1 głosy na 156 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Niesamowite samochody oraz Turniej Drift Racing. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Strzałki / WASD = Przenieś Jesteś gotowy na pogoń za adrenaliną? Następnie ciesz się Slam Drift 2, nową kontynuacją świetnej, szybkiej gry wyścigowej. Prowadź swój samochód z dużą prędkością, aby uciec przed policją. Dryfuj po ulicach, unikaj chrashes i zbieraj przydatne rzeczy. Przetrwaj każdy etap, aby zdobyć wiele punktów i nową broń. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Slam Drift 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?