Shoot The Apple

Oceń grę
Spara alla mela in italianoTirez sur la pomme en françaisSchiesse den Apfel auf DeutschShoot The Apple in English

Strzelaj do Apple

165

Strzelanki

Średnia ocen Strzelaj do Apple (Shoot The Apple) wynosi 3.5 z 2 głosy na 165 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zdrowe połączenie Apple And Onion oraz Prawdziwa przeróbka jabłek. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Mysz = celowanie i strzelanie - Wciel się w rolę doświadczonego łucznika i bierz udział w ćwiczeniu celu z jabłkiem na głowie twojego kumpla. Ile strzały potrzebujesz, aby strzelać do jabłka? A ile jabłek możesz trafić przed sobą, zabijając swojego kumpla przez przypadek? Skoncentruj się na strzelaniu i celuj dokładnie w duże czerwone owoce, nie odrzucając żadnej ze strzał. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Strzelaj do Apple " Czy chcesz zagrać w tę grę?