Shark Simulator

Oceń grę
Shark Simulator in italianoShark Simulator en françaisHaifischsimulator auf DeutschShark Simulator in English

Symulator Rekina

228

Symulacyjne

Średnia ocen Symulator Rekina (Shark Simulator) wynosi 2 z 1 głosy na 228 trafień. Grę dodano w dniu 11 maj, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Symulator tea party 2014 oraz 3d Symulator samochodu. Możesz grać za darmo na VVIVS Symulacyjne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Symulator Rekina to bardzo stymulująca gra. Grasz jako rekin w grze. Płyń, by polować na zdobycz, w tym ludzi, wieloryby i kałamarnice. Postaraj się ukończyć cel na każdym poziomie i przejdź na nowy poziom. Jeśli głodujesz na śmierć, gra się kończy. Udanego polowania!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Symulacyjne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator Rekina " Czy chcesz zagrać w tę grę?