Sack Race

Oceń grę

Sack race

68

Zręcznościowe

Średnia ocen Sack race wynosi 2 z 1 głosy na 68 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak 3d szaleni zawodnicy oraz Mini szaleństwo wyścigów. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

tylko mysz. Sack Race to zabawna gra, która łączy bieganie i matematykę. Bierzesz udział w tradycyjnym wyścigu w worku: ty i inni przeciwnicy dostaliście się do worka. Wszyscy musicie rzucić się, odpowiadając na pytania tak szybko, jak to możliwe. Wygra pierwsza osoba, która przekroczy linię mety. Pytania matematyczne są podzielone na 3 poziomy. Możesz najpierw wybrać łatwą wiedzę o mechanice gry. Wystarczy nacisnąć prawy przycisk skoku, aby odpowiedzieć na pytania i dotknij, aby wybrać właściwą odpowiedź na każde pytanie.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Sack race " Czy chcesz zagrać w tę grę?