Royal Dress Designer

Oceń grę
Designer di abiti reali in italianoRoyal Dress Designer en françaisKöniglicher Kleider Designer auf DeutschRoyal Dress Designer in English

Projektant sukni królewskiej

125

Ubieranki

Średnia ocen Projektant sukni królewskiej (Royal Dress Designer) wynosi 5 z 1 głosy na 125 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Nowoczesna hrabina oraz Tęsknię za królewskim pięknem. Możesz grać za darmo na VVIVS Ubieranki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Nasza krawiecka księżniczka otrzymała zaproszenie na tegoroczny Konkurs Ślubny i będzie musiała zaprojektować 3 sukienki na 3 różne imprezy. Pomóż jej zaprojektować trzy sukienki i pomóż jej wygrać zawody. Baw się dobrze w konkursie dla projektantów sukni ślubnych!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Ubieranki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Projektant sukni królewskiej " Czy chcesz zagrać w tę grę?