Road Safety

Oceń grę
Sicurezza stradale in italianoSécurité routière en françaisVerkehrssicherheit auf DeutschRoad Safety in English

Bezpieczeństwo na drodze

161

Przygodowe

Średnia ocen Bezpieczeństwo na drodze (Road Safety) wynosi 3 z 1 głosy na 161 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Działania Ukryty obiekt oraz Podróż drogowa. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Bezpieczeństwo na drodze to dynamiczna gra o ruchu html5! Twoim zadaniem jest pomóc ludziom przejść przez ulicę bez wypadku samochodowego. Jeśli osiągniesz numer celu, przejdziesz poziom. Czekasz na idealny moment, ale czas jest ograniczony, musisz się spieszyć! Zagraj w bezpieczeństwo na drodze jest teraz wolny i eskortował wszystkie dzieci bezpieczne. Nie chcesz ich znaleźć i okrutnie, przedwcześnie skończył przed samochodem? Czyż nie? !

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Bezpieczeństwo na drodze " Czy chcesz zagrać w tę grę?