Rescue The Lamb

Oceń grę
Salva l'agnello in italianoSauver l'agneau en françaisRette das Lamm auf DeutschRescue The Lamb in English

Uratuj Baranka

90

Ucieczki

Średnia ocen Uratuj Baranka (Rescue The Lamb) wynosi 0 z 0 głosy na 90 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Knf Rescue The Diamond Ring oraz Ireland Monkey Rescue Escape. Możesz grać za darmo na VVIVS Ucieczki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

14-Rescue the Lamb Escape to kolejna nowa gra ucieczki od Top10NewGames. W tej grze dowiedziałeś się, że ktoś uwięził małego Baranka i zamknął go w klatce. Musisz uratować małą owieczkę, znajdując przydatne przedmioty, wskazówki i rozwiązywanie zagadek. Kliknij obiekty, aby wchodzić z nimi w interakcje i rozwiązywać łamigłówki.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Ucieczki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Uratuj Baranka " Czy chcesz zagrać w tę grę?