Real Boat Parking 3d

Oceń grę
Parcheggio reale della barca 3d in italianoReal Boat Parking 3d en françaisReales Bootsparken 3d auf DeutschReal Boat Parking 3d in English

Real Boat Parking 3d

199

3d

Średnia ocen Real Boat Parking 3d wynosi 3.5 z 2 głosy na 199 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Dokowanie łodzi żaglowej oraz Przygoda Jaskini. Możesz grać za darmo na VVIVS 3d gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Strzałki / WASD = steruj łodzią Przeżyj autentyczne praktyczne doświadczenie w parkowaniu łodzi za pomocą Boat Parking 3D. Twoim celem jest kierowanie łodzią, trzymanie się z daleka od wszelkich przeszkód i zaparkowanie jej na końcu monitora. Zrób to tak szybko i bezbłędnie, jak to tylko możliwe, aby zdobyć więcej gwiazdek i odblokować inne lokalizacje. Ciesz się wspaniałą i łatwą grafiką tej przyjemnej gry 3D w parkowanie łodzi!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „3d” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Real Boat Parking 3d " Czy chcesz zagrać w tę grę?