Rapunzel Pet Care

Oceń grę
Rapunzel Pet Care in italianoRapunzel Pet Care en françaisRapunzel Haustierpflege auf DeutschRapunzel Pet Care in English

Roszpunka Pet Care

108

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Roszpunka Pet Care (Rapunzel Pet Care) wynosi 5 z 1 głosy na 108 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Opieka nad Zwierzętami Elsy oraz My Pet Doctor - Puppy Care. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Księżniczka Roszpunka lubi zwierzęta. Całe jej życie zawsze starała się dbać o urocze małe zwierzęta i ratować je, kiedy tego potrzebowały. Roszpunka uczyniła swoje królestwo bezpiecznym miejscem dla ludzi i zwierząt, aby żyć w pokoju. Ten brudny zwierzak był zajęty przez cały dzień i stał się brudny. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zachować szczęście tego zwierzaka. Ta urocza psiak musi mieć kąpiel, dzięki czemu Roszpunka zaopiekuje się swoją puszystą piesekką w tej zabawnej grze pielęgnacyjnej dla dziewcząt!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Roszpunka Pet Care (gra opracowana przez girlieplay.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?