Puppet Soccer Zoo

Oceń grę
Zoo di burattini in italianoZoo de marionnettes en françaisPuppenfußball Zoo auf DeutschPuppet soccer zoo in English

Puppet soccer zoo

49

Sportowe

Średnia ocen Puppet soccer zoo wynosi 4 z 2 głosy na 49 trafień. Grę dodano w dniu 2 listopad, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zoo Robot: lew oraz Lekarz piłkarski 3. Możesz grać za darmo na VVIVS Sportowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj lewej i prawej strzałki, aby przesunąć w lewo lub w prawo. strzałka do skoku, strzałka w dół do kopnięcia piłki, spacja do strzelania do bramki. Czy potrafisz sobie wyobrazić grę w piłkę nożną? Może zwierzęta grają lepiej niż ludzie. To mecz piłki nożnej zwierząt. Musisz zdobyć jak najwięcej bramek i zatrzymać przeciwników. Baw się dobrze w Puppet Soccer Zoo.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Sportowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Puppet soccer zoo " Czy chcesz zagrać w tę grę?