Prince Awesome Goes Medieval

Oceń grę
Prince Awesome Goes Medieval in italianoPrince Awesome devient médiéval en françaisPrince genial geht mittelalterlich auf DeutschPrince Awesome Goes Medieval in English

Książę Awesome Goes Medieval

158

Fajne

Średnia ocen Książę Awesome Goes Medieval (Prince Awesome Goes Medieval) wynosi 1 z 1 głosy na 158 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Mix miłości księżniczki oraz Królewna Śnieżka I Książę Opieki Noworodka Księżniczki. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Książę Awesome i jego asystent, Clunk, pracowali z zaangażowaniem nad stworzeniem zupełnie nowego wynalazku: maszyny czasu. Wszystko szło wspaniale, a urządzenie prawie się skończyło, gdy niezręczny Clunk przypadkowo pociągnął za niewłaściwą dźwignię i wysłał zarówno jego, jak i swojego pana, latające w czasie, kończące się w średniowieczu! Czy możesz pomóc im się wtopić, gdy znajdą sposób, aby wrócić do teraźniejszości?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Książę Awesome Goes Medieval (gra opracowana przez cutezee.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?