Pretentious Game 3

Oceń grę
Gioco pretenzioso 3 in italianoJeu prétentieux 3 en françaisAnspruchsvolles Spiel 3 auf DeutschPretentious Game 3 in English

Pretensjonalna gra 3

172

Łamigłówki

Średnia ocen Pretensjonalna gra 3 (Pretentious Game 3) wynosi 3 z 2 głosy na 172 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Angry mr bean oraz Dostawa dyni. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WAD = Move / Jump W grze Pretentious 3 musisz pomóc małym różowym kwadratom dotrzeć do partnera na każdym poziomie. Wskakuj na platformy i dowiedz się, jak osiągnąć cel bez upadku.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pretensjonalna gra 3 " Czy chcesz zagrać w tę grę?