Poop It

Oceń grę

Kup to

149

Zręcznościowe

Średnia ocen Kup to (Poop It) wynosi 0 z 0 głosy na 149 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Twoja Chipsowa Twarz oraz Splashy Zbieraj klejnoty. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Bardzo urocza gra dla dzieci "POOP IT" Dzięki zabawnym dźwiękom i uroczym grafikom pokochasz ten OneTouch na kupie, by je zmiażdżyć i dotknąć, by zmienić / dopasować kolory. Pojedyncza gra z dwoma rozgrywkami Najpierw musisz zmiażdżyć wszystkie kupki, a następnie dopasować prawą kupę, aby zaoszczędzić czas. Z każdym poziomem masz trochę czasu ... więc zacznij kupować ... jak w kruszeniu?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Kup to " Czy chcesz zagrać w tę grę?