Pony Day Care

Oceń grę
Pony Day Care in italianoGarde de jour de poney en françaisPony-Tagespflege auf DeutschPony Day Care in English

Pielęgnacja kucyka

200

Edukacyjne

Średnia ocen Pielęgnacja kucyka (Pony Day Care) wynosi 2 z 1 głosy na 200 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Błąd Flutter oraz Moje małe przygody kucykowe w aquastrii. Możesz grać za darmo na VVIVS Edukacyjne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki, aby wykonać wszystkie czynności. Nasz śliczny kucyk to jabłko każdego oka. Ona jest ceniona przez wszystkich. Jej ulubione gry to gra w błoto i kąpiel w wodospadzie. Teraz Pony właśnie wróciła do domu, ciesząc się poranną grą błotna. Pomóż mamie Pony ją oczyścić. Pomóż mamie karmić i bawić się z jej uroczym dzieckiem Pony. Pamiętaj, że Pony wymaga dużo miłości i uwagi. Więcej uczynisz ją szczęśliwą, wiele punktów możesz zarobić. Zwróć uwagę na miernik szczęścia Pony. Jeśli sprawisz, że będzie smutna, przegrasz.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Edukacyjne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pielęgnacja kucyka (gra opracowana przez topbabygames.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?