Police Stunts Simulator

Oceń grę
Simulatore di acrobazie di polizia in italianoSimulateur de cascades de police en françaisPolizei stunts Simulator auf DeutschPolice stunts simulator in English

Symulator kaskaderów policji

1

Wyścigowe

Średnia ocen Symulator kaskaderów policji (Police stunts simulator) wynosi 5 z 2 głosy na 1 trafień. Grę dodano w dniu 29 listopad, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zespół Fmx oraz Szkolenie policji snajperskiej. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek do prowadzenia samochodu. Spacja do korzystania z hamulca ręcznego .. Symulator policyjny Stunts to doskonała symulowana gra wyścigowa, którą chłopcy pokochają. Aby zostać wykwalifikowanym policjantem, musisz przejść trudne szkolenie z jazdy. Każdy poziom wymaga ograniczonego czasu, aby prowadzić samochód policyjny przez punkt kontrolny. Musisz zdać test ze swoimi doskonałymi umiejętnościami prowadzenia pojazdu. Ile poziomów możesz pokonać? Dołącz do gry!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator kaskaderów policji " Czy chcesz zagrać w tę grę?