Pizza Cafe

Oceń grę

Pizzeria

124

Fajne

Średnia ocen Pizzeria (Pizza Cafe) wynosi 0 z 0 głosy na 124 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Kawiarnia glamour oraz Monster High Pizza Deco. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że prowadzisz pizzerię? Teraz możesz! Klienci czekają w kolejce, aby wypróbować swoją pizzę. Zapoznaj się z książką kucharską dotyczącą przepisów, przygotuj pizze i obsłuż klientów. Rozkoszuj się nimi na czas i otrzymuj dobrą wskazówkę! Funkcje: - interaktywny samouczek do nauki lin - 12 smacznych składników - cebula, pepperoni, bekon, pomidory, szynka i więcej - 12 pysznych pizzy reci

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pizzeria " Czy chcesz zagrać w tę grę?