Pixel Speed Ball

Oceń grę

Pixel speed ball

42

Przygodowe

Średnia ocen Pixel speed ball wynosi 3 z 1 głosy na 42 trafień. Grę dodano w dniu 9 styczeń, środa 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Pistolet pikselowy: apokalipsa oraz Duże wyścigi pikselowe. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj klawiszy strzałek, aby grać. Pixel Speed ​​Ball to gra zręcznościowa dla chłopców do grania. Użyj klawiszy strzałek, aby sterować ruchami w lewo i w prawo oraz skokami piłki, aż do osiągnięcia punktu końcowego. W tym czasie będzie wiele niebezpiecznych przeszkód, które zatrzymają cię, a kiedy je dotkniesz, zostaniesz złamany. Czy chcesz sprawdzić, ile poziomów możesz przejść? Dołącz do gry i baw się dobrze.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pixel speed ball " Czy chcesz zagrać w tę grę?