Pixel Gun Apocalypse 3

Oceń grę
Pixel Gun Apocalypse 3 in italianoPistolet à Pixel Apocalypse 3 en françaisPixelpistole Apokalypse 3 auf DeutschPixel Gun Apocalypse 3 in English

Pixel Gun Apocalypse 3

191

Multiplayer

Średnia ocen Pixel Gun Apocalypse 3 wynosi 0 z 0 głosy na 191 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Oda do dni piksela oraz Gun In Time. Możesz grać za darmo na VVIVS Multiplayer gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: WASD / Strzałki = ruch, Mysz = celowanie / strzelanie, 1 - 6 = wybierz broń, Spacja = skok, Ctrl = przeszukiwanie, T = czat Wejdź do świata bloków i rozpocznij strzelanie! Wybierz pokój i drużynę i wykorzystaj swój arsenał, aby wygrać szaloną bitwę w internetowej grze strzelanki z pierwszej osoby - Pixel Gun Apocalypse 3! Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Multiplayer” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pixel Gun Apocalypse 3 " Czy chcesz zagrać w tę grę?