Perfect Engagement Cake

Oceń grę
Torta di fidanzamento perfetta in italianoGâteau de fiançailles parfait en françaisPerfekter Verlobungskuchen auf DeutschPerfect Engagement Cake in English

Idealny tort na zaręczyny

165

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Idealny tort na zaręczyny (Perfect Engagement Cake) wynosi 3 z 1 głosy na 165 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Jesień tort weselny oraz Projekt tortu weselnego. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Twoi najlepsi przyjaciele Erica i Tim zaręczają się. Jako ich najlepszy przyjaciel i najlepszy cukiernik w mieście, powinieneś zrobić dla nich idealny tort zaręczynowy. Najpierw możesz wybrać kształt ciasta, a następnie możesz użyć różnych kolorów lukru, czekolady, owoców, orzechów i innych przedmiotów do dekoracji! Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Idealny tort na zaręczyny " Czy chcesz zagrać w tę grę?