Patriot Escape

Oceń grę

Ucieczka Patriota

57

Łamigłówki

Średnia ocen Ucieczka Patriota (Patriot escape) wynosi 3.5 z 2 głosy na 57 trafień. Grę dodano w dniu 7 listopad, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Magic Mirror Forest Escape oraz Ucieczka z kury. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja myszy ... Twój przyjaciel został przypadkowo uwięziony w pokoju, a klucz został zgubiony. Musisz się spieszyć, aby mu pomóc! W tym pokoju jest wiele zagadek. Oczywiście klucz do odszyfrowania jest ukryty w pokoju. Nadszedł czas, aby sprawdzić swoją mądrość. Czy możesz znaleźć wskazówki? Po odkryciu wszystkich użytecznych przedmiotów pomożesz mu uciec z pokoju. Powodzenia i świetna zabawa!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczka Patriota " Czy chcesz zagrać w tę grę?