Panda Simulator 3d

Oceń grę
Simulatore panda 3d in italianoPanda simulateur 3d en françaisPanda Simulator 3d auf DeutschPanda simulator 3d in English

Symulator Pandy 3d

216

Wojenne

Średnia ocen Symulator Pandy 3d (Panda simulator 3d) wynosi 5 z 2 głosy na 216 trafień. Grę dodano w dniu 20 czerwiec, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Symulator psa oraz Symulator łazienki. Możesz grać za darmo na VVIVS Wojenne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek, aby przesunąć pandę. Lewy przycisk myszy do ataku. Spacja do skoku. Shift to run .. To jest gra symulacyjna panda 3D. W tej grze grasz tę uroczą pandę, musisz zadbać o siebie i szukać jedzenia dla swojej rodziny. Powinieneś uważać na inne zwierzęta, aby uniknąć zranienia. Kiedy twój przyjaciel ma kłopoty, powinieneś mu pomóc. Gromadzisz pieniądze, kupujesz akcesoria panda i zmieniasz kolor swojego futra. Baw się dobrze grając w Panda Simulator 3d. Powodzenia.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wojenne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator Pandy 3d " Czy chcesz zagrać w tę grę?