Paddle Bounce Ballz

Oceń grę
Paddle Bounce Ballz in italianoPaddle Bounce Ballz en françaisPaddel Bounce Ballz auf DeutschPaddle Bounce Ballz in English

Paddle Bounce Ballz

173

Zręcznościowe

Średnia ocen Paddle Bounce Ballz wynosi 1 z 1 głosy na 173 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Canoniac Launcher 2 oraz Fabryka cieni. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Spacja i klawisze strzałek Paddle Bounce Ballz to klasyczna zręcznościowa gra logiczna. Użyj strzałki klawiatury, aby przesunąć wiosło, złap piłki i wrzuć sprężyste kulki do kieszeni. Postaraj się złapać tyle piłek, ile zdołasz. Odblokuj różne skórki dla wiosła, aby się dobrze bawić. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Paddle Bounce Ballz " Czy chcesz zagrać w tę grę?