Nuke Defense

Oceń grę
Difesa Nuke in italianoNuke Défense en françaisNuke Verteidigung auf DeutschNuke Defense in English

Obrona Nuklearna

179

Strzelanki

Średnia ocen Obrona Nuklearna (Nuke Defense) wynosi 1 z 1 głosy na 179 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Bloons Tower Defense 3 oraz Atak robota. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: WASD = ruch, mysz = celowanie / strzelanie, 1-3 = zabijanie umiejętności | Teraz jesteś bohaterem królestwa. Twoim zadaniem jest go chronić. Na mapie 2D względnej stałej pozycji umieszczona jest wieża, aby stawić opór falom wroga i falom ataków. Zdobądź złoto, zabijając wroga, ulepszaj, aby naprawić swoją wieżę, a następnie poprzez ciągłą budowę różnych typów wież obronnych, aby nadrobić niedociągnięcia wieży obronnej z jedną wieżą. Czy jesteś gotowy, aby walczyć o swoje królestwo?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Obrona Nuklearna " Czy chcesz zagrać w tę grę?