My Slime Mixer

Oceń grę
My Slime Mixer in italianoMon mélangeur de Slime en françaisMein Schleimmischer auf DeutschMy Slime Mixer in English

Mój mikser śluzu

167

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Mój mikser śluzu (My Slime Mixer) wynosi 0 z 0 głosy na 167 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Talking Angela Dressup oraz Mutilate A Doll 2. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Zabawa ze śluzem jest tak zabawna i relaksująca ... i oczywiście czasami może się czasem zabrudzić, ale nie zaprzeczysz radości płynącej z palców po tym kolorowym, błyszczącym i galaretowatym cieście, prawda? Teraz możesz kupić ją w sklepie lub dołączyć do DressUpWho.com i nauczyć się majsterkowania podczas grania w naszą nową grę dla dziewcząt o nazwie My Slime Mixer. Znaleźliśmy najłatwiejszy przepis na szlam, jaki kiedykolwiek spróbujesz, więc na pewno będziesz się dobrze bawił, bawiąc się z nim. Jeden po drugim zmierzyć składniki, a następnie dobrze wymieszać je w dużej misce. Następnie dodaj barwnik spożywczy do mikstury klejowej w wybranym odcieniu i wymieszaj. Posyp trochę blasku w swoim ulubionym kształcie i kolorze, a będziesz mieć swój szlam gotowy do gry od razu. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Mój mikser śluzu " Czy chcesz zagrać w tę grę?