My Pet Spa

Oceń grę

Moje domowe spa

142

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Moje domowe spa (My Pet Spa) wynosi 3 z 1 głosy na 142 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Beauty Bath Bath Spa oraz Wyspa Escape. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Graj jako właściciel uzdrowiska. Nasz pies potrzebuje uwagi i miłości od Ciebie. Daj sobie radę, kiedy myjesz, czyścisz, wysychasz, obcinasz paznokcie i ubierasz zwierzaka. Gwarantowana dobra zabawa dla dzieci, dziewcząt i całej rodziny. Istnieją 4 urocze zwierzęta, takie jak kotek, pies, niedźwiedź i lew niemowlęcy, 5 różnych technik pielęgnacji zwierząt domowych.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Moje domowe spa " Czy chcesz zagrać w tę grę?