My Pet Doctor

Oceń grę

Mój Doktor Pet

131

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Mój Doktor Pet (My Pet Doctor) wynosi 1 z 1 głosy na 131 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Dziecko Hazel Fluffy Cat oraz Princesses Palace Pets Maker. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Postępuj zgodnie z grą Och, nie! Wygląda na to, że nasz mały kotek jest bardzo chory! Potrzebuje lekarza od razu! Więc weźmy małego kota do lekarza domowego i pomóżmy mu uratować urocze stworzenie! Zwróć uwagę na instrukcje udzielone przez naszego lekarza i wykorzystaj wszystkie potrzebne leki i narzędzia, aby mały kot znów był szczęśliwy i zdrowy! Na koniec umyj zwierzę, a następnie ubierz je w urocze ubrania. Cieszyć się!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Mój Doktor Pet " Czy chcesz zagrać w tę grę?