My Little Pony Holiday Prep

Oceń grę
My Little Pony Holiday Prep in italianoMa petite préparation de vacances de poney en françaisMeine kleine Pony Urlaubsprep auf DeutschMy Little Pony Holiday Prep in English

Mój mały kucyk na wakacje

167

Edukacyjne

Średnia ocen Mój mały kucyk na wakacje (My Little Pony Holiday Prep) wynosi 3.5 z 2 głosy na 167 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Kucyk dla zwierząt domowych oraz Baby Barbie Little Pony 2. Możesz grać za darmo na VVIVS Edukacyjne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Cieszymy się, że możemy za każdym razem przynosić Ci nowe i przyjemne gry, a tym razem gra, którą mamy dla Ciebie, to twój przyjaciel, Twilight Sparkle z serii My Little Pony. Ta gra to zabawna gra o sprzątaniu i aranżacji, w której twój przyjaciel z kucyk chciałby, abyś przyłączył się do niej i pomógł jej w sprzątnięciu jej domu po wakacjach. Twilight sparkle ma bardzo brudny pokój i zaczniesz od zorganizowania rzeczy, które nie są na swoim miejscu, a po tym rzucają rzeczy, które są śmieci. Kiedy zjadłeś dwa etapy, musisz użyć miotły i wyczyścić pokój, umyć podłogę i wyczyścić spiderwerb z pokoju. Ostatnim etapem gry jest przebieranie się, w którym możesz ubrać Twilight Sparkle lub odtworzyć kolejnego ze swoich przyjaciół Pony i ubierać. Ciesz się z tej nowej gry, którą mamy dla Ciebie!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Edukacyjne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Mój mały kucyk na wakacje (gra opracowana przez games-kids.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?