Mutilate A Doll 2

Oceń grę
Mutilare una bambola 2 in italianoMutilation d'une poupée 2 en françaisVerstümmeln Sie eine Puppe 2 auf DeutschMutilate A Doll 2 in English

Okaleczyć lalkę 2

2252

Logiczne

Średnia ocen Okaleczyć lalkę 2 (Mutilate A Doll 2) wynosi 5 z 1 głosy na 2252 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Frankie Stein Monster Maker oraz Słodka Lalka. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Twoim zadaniem w tej prostej grze typu sandbox Mutilate A Doll 2 jest torturowanie i zadawanie maksymalnych obrażeń manekinowi ragdoll. Uczyń mu życie piekłem za pomocą różnych przedmiotów, broni i elementów. Dużo zabawy!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Okaleczyć lalkę 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?